מנועים לרכב מיבוא למכירה

מנועי היבוא שלנו הפכו לשם דבר בקרב ציבור המוסכים והלקוחות הפרטיים כתוצאה מהאיכות, המחיר האטרקטיבי והזמינות. אנו מייבאים מנועים לכל סוגי הרכבים ובהם: יפאני, קוראני, אירופאי ואמריקאי. מנועי היבוא מגיעים עם ק"מ נמוך, שחיקה נמוכה ומעברים נקיים של שמן ומים וללא סימנים אשר מדליקים נורה אדומה ומצביעם על כך שהמנוע לא יעבוד כשורה.

למה בעצם מנוע יבוא ולא מנוע מפרוק מקומי?
התשובה לכך הינה בעיקר אקלים ותרבות, במדינת ישראל האקלים הינו אקלים ים תיכוני חם אשר מכלה את הרכב וחלקיו במהרה וגורם לשחיקה אדירה במנועים והגירים כאחד. תרבות הטיפולים של נהגי הרכב במדינת ישראל הינה ירודה ובאה לביטוי ב:חוסר עקביות בטיפולים, מים ושמן לא איכותיים או שגויים וכמובן צורת הנהיגה, חברו את הפרמטרים הללו ביחד ותקבלו מתכון שגורם לנזקים רבים לרכב וחלקיו במהרה.

למה בעצם אנו שונים?
כל המנועים והמוצרים שמגיעים לחברה לאחר משלוח ארוך ובדיקה בחו"ל נבדקים עוד פעמיים לפני הגעתם ללקוח.
1 צוות מקצועי בודק את איכות המנוע ע"י בדיקת קומפרסיה, בדיקת שברים, בדיקת מעברים ומראה כללי ועל פי הנתונים שהוכנסו מוענק ציון למנוע ולכל מוצר שמוכנס למלאי.
2 צוות מקצועי שתפקידו להכין הזמנות כאשר נתקבלו שולף את המוצר מהמדף ובודק את תקינותו פעם נוספת שמא נגרם לו איזה נזק בזמן שהותו על המדף. הפעולות הללו גורמות לאחוזים נמוכים מאוד של מוצרים לא תקינים ולשביעות רצון של לקוחותינו ושלנו כאחד.

מנוע מיבוא למרצדס - קבוצת שלמה נאור

בחר יצרן רכב

איסוזו
אינפיניטי לוגו
jeep logo
subaru
buick
cadillac logo
מנועים לרכב מיבוא למכירה
4.1 (82.58%) 31 votes