מנוע להונדה

הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם וגם אחת מחברות הרכב הבולטות. בפרט אהובים על הישראלים הסיוויק המשפחתית, רכב המנהלים הונדה אקורד, הג’אז הזריזה והמשתלמת ורכבי השטח CR-V ו-HR-V. המנועים שמותקנים בכל הדגמים הנ”ל הם בין הסיבות העיקריות לאיכותם הגבוהה, וכדי לשמר את ביצועי הרכב בכל מצב חשוב לבצע כל תיקון הכרחי על בסיס חלקי חילוף מובחרים. בפרט כך הדבר כשנדרשת החלפת מנוע להונדה.

החלפת מנוע להונדה

כשהמנוע הקיים מגיע למצב שבו אין ברירה אלא להחליף אותו, יש לנו שתי אפשרויות: להרכיב מנוע מייבוא או להרכיב מנוע שפורק מהונדה שנסעה בכבישי הארץ. ההמלצה החד-משמעית היא להעדיף את האופציה הראשונה, וזאת משום שגם אם ברגע הירידה מפס הייצור אין כמובן הבדל בין מנועי ההונדה השונים, אחרי שימוש במשך זמן מה כבר יש פערים, ואפילו משמעותיים – האקלים בארץ שוחק בקצב מהיר יותר את מנועי הונדה השונים, ועל כן מומלץ לבחור במנוע הונדה מיובא.

קבוצת שלמה נאור מייבאת לישראל מנועים לכל דגמי הונדה, כולל כל תת הדגמים הרלוונטיים. כל מנוע נבחן בקפידה על-ידי אנשי המקצוע המנוסים שלנו, ועובר בדיקות קומפרסיה, שברים, מעברים ועוד – כל מה שצריך כדי לוודא שהוא תקין לחלוטין. לפני מסירה ללקוח נבחן המנוע שוב, גם כן ביסודיות.

חלקי חילוף להונדה

קבוצת שלמה נאור מציעה עוד חלקי חילוף להונדה: סטרטרים, מגדשי טורבו, רדיאטורים, גירים ועוד – כולם גם כן איכותיים להפליא בזכות הניסיון הרב של הצוות שלנו והבקיאות המעמיקה שלהם לגבי חלפים להונדה.

מנוע להונדה
5 (100%) 1 vote