מנוע לבמוו

יצרנית המכוניות הגרמנית במוו מוכרת בזכות רמת האמינות הגבוהה של כל מכלולי הרכב ובפרט המנועים שמותקנים בדגמים השונים שלה – מנועים שמבוססים על טכנולוגיה בשם TwinPower Turbo שמשלבת בין מערכת הזרקה יעילה, בקרת ביצועים חכמה ומגדש טורבו אפקטיבי. גם המנועים מסדרת EfficientDynamics מתאפיינים באיכות גבוהה ובפרט אספקת כוח עוצמתית וגמישה בכל תחומי הסל”ד.

מנוע לבמוו - קבוצת שלמה נאורכמו כל חברה גרמנית, גם ב-BMW מוקדשים משאבים בלתי מבוטלים לבקרת איכות ובהתאם המנועים שלה מבטיחים ביצועים מיטביים לאורך שנים רבות. כשישנה תקלה כלשהי במנוע של מכונית במוו חשוב לטפל בה במלוא תשומת הלב ועל בסיס רכיבים שנבחרו בקפידה.

החלפת מנוע לבמוו

כשנדרשת החלפת מנוע לבמוו חשוב קודם כל לוודא שהמנוע החדש מותאם באופן מושלם לדגם הספציפי כולל תת הדגם ושנת הייצור. בנוסף מומלץ בחום לא להסתפק במנוע מפירוק שבוצע בארץ אלא להרכיב מנוע מייבוא. המנועים מהייבוא הם כאלה שטופלו באופן קפדני ותוחזקו היטב, ובנוסף הקילומטראז’ שלהם יחסית נמוך, ועל כן תוחלת החיים שלהם ארוכה יותר. המנועים שאנחנו מייבאים לארץ נבדקים בקפידה על-ידי אנשי המקצוע עתירי הניסיון שלנו ונבחנים פעם נוספת בטרם המסירה ללקוח. בקרת האיכות המחמירה של שלמה נאור עומדת בסטנדרטים הגבוהים של במוו ומבטיחה לנהגים שברכבם יותקן מנוע כזה שביעות רצון מרבית.

חלקי חילוף לבמוו

קבוצת שלמה נאור מספקת גם שלל חלקי חילוף לבמוו – מגדשי טורבו, רדיאטורים, גירים, אלטרנטורים ועוד. גם בתחום זה באה לידי ביטוי המקצועיות שלנו, הן באופן כללי בתחום חלקי החילוף לרכב והן באופן ספציפי לגבי BMW.

מנוע לבמוו
4.6 (91.43%) 7 votes