הובלה

רכבי חלוקה

חברתנו מעניקה שרות הספקה ברמה הגבוה ביותר עד לבית הלקוח.
ברשותנו מספר רב של כלי רכב עם נהגים שמעוסקים על ידי החברה ומגיעים לרוב חלקי הארץ: ממצפה רמון בדרום ועד ק. שמונה בצפון.

כמו כן חברתנו מודעת לכך שחלקי חילוף הינם מצרך אשר עליו להגיע בזריזות לבית הלקוח ולכן אנו מבצעים את ההספקה מהר ככל האפשר ונספק את החלק באותו יום שהוזמן או למחרת תלוי בשעת ההזמנה וזמינות החלק.

הנהגים שלנו בעלי ותק תעסוקתי בחברתנו והם ידאגו לכך שלא ינזק המוצר בדרכו או פריקתו בנקודת החלוקה.

אנו מקפידים לשמור על חוקי התנועה ורואים בשמירה על בטיחות הדרכים ערך עליון בחברתנו ובחיינו האישיים וכך נמשיך.

אם ברצונכם לתת לנו מידע על שביעות או אי שביעות רצונכם מההובלה שלנו אתם מוזמנים לפנות אלנו במייל.

שילוח על-ידי חברה חיצונית

בנוסף חברתנו מעניקה אפשרות הספקה דרך חברות הספקה חיצוניות כדוגמא: הובלות עם שחר ,צ'יטה ועוד לנקודות שהרכבים שלנו אינם מגיעים כגון הערבה, אילת, צפון רמת הגולן.
במקרה זה אנו דואגים למלא את כל פרטי הלקוח, המזכירות בחברתנו יצרו עמכם קשר יום לפני הגעת המוצר אליכם במטרה לחפוף פרטי הספקה וכתובת נכונה.
העובדים שלנו ידאגו לעטוף ולארוז את המוצר על משטח או בקופסא ולהוריד את המוצר במרכזים הלוגיסטיים של אותן חברות כך שכל שנותר ללקוח הוא רק לקבל את המוצר למחרת בבוקר.
ניתן לקבל מספר תעודת משלוח לצורך מעקב עם חברת ההובלות.

איסוף במקום

הנכם מוזמנים לבקר ולאסוף את מבוקשכם מהמחסן והמרכז הלוגיסטי שלנו שממוקם ברחוב גרניט 21, איזור תעשייה הר טוב בית שמש. בכל יום בשבוע בין השעות 8:00 בבוקר ועד 17:00 אחר הצהריים ובימי שישי וערבי חג בין 8:00 בבוקר עד 11:00 בצהריים.
עדיף להתקשר ולהודיע קודם לכן (שעה מראש) על הגעתכם בכדי שנדאג להוציא את המוצר המבוקש מהמלאי ולא נגרום לכם עקובים מיותרים וכן שכך יתאפשר לנו לנהל את רצף העבודה טוב יותר.

תנאי תשלום

ללקוחות פרטיים תנאי התשלום הינם: תשלום במזומן, כל כרטיסי אשראי (כולל פריסה לתשלומים), ובנוסף קבלת צ'קים לאחר בדיקה וקבלת אישור בERN- בלבד.
למוסכים ומוסדות תנאי תשלום משתנים לפי סיכום מראש.

הובלה
4.2 (84%) 5 votes