מנוע למאזדה

הדגמים השונים של מאזדה – ובפרט מאזדה 2, מאזדה 3 ומאזדה CX5 – זוכים לפופולריות רבה בישראל. בהתאם ישנו גם ביקוש נרחב למנועים למאזדה, שכן השימוש בכלי הרכב של החברה היפנית מתאפיין בדרך כלל באינטנסיביות רבה, כך שגם המנוע האמין והאיכותי שלה עלול לצאת מכלל שימוש.

יצרן מאזדה - קבוצת שלמה נאור

החלפת מנוע למאזדה

כשנדרשת החלפת מנוע למאזדה מומלץ לא להתפשר על מנוע מפירוק שבוצע בארץ אלא להעדיף מנוע מיובא. הסיבה לכך היא שמזג האוויר בישראל גורם לשחיקה מהירה יחסית של מנועים. בנוסף ישנם לא מעט נהגים שלא מקפידים על שגרת הטיפולים הנחוצה וגם לא על נהיגה שמכבדת את המנוע, ועל כן מנועים של מאזדות “ישראליות” עלולים להיות לא איכותיים מספיק – בעוד מנוע מיבוא מבטיח ראש שקט ושנים ארוכות של נחת מהרכב.

קבוצת שלמה נאור מציעה מנועים למאזדה שעברו שתי תהליכים של בקרת איכות קפדנית, הן במועד הקבלה שלהם והן לקראת מסירתם ללקוח. התהליך כולל הן התבוננות מדוקדקת בכל רכיב של המנוע, וזאת על בסיס ניסיון של שנים רבות בתחום, והן בדיקות חיוניות (שברים, מעברים, קומפרסיה ועוד).

חלקי חילוף למאזדה

גם כשמחפשים חלקי חילוף למאזדה – סטרטר, אלטרנטור, מגדשי טורבו וכו’ – מומלץ בחום להעדיף חלפים איכותיים שיאריכו את תוחלת החיים של המנוע ושל שאר מערכות המאזדה. בפרט כך הדבר כשישנו צורך בהחלפת גיר: גיר מייבוא משמר את ביצועי המכונית ונהנה מעמידות מרבית.

מנוע למאזדה
4 (80%) 11 votes