מנוע ליונדאי

כמעט בכל קטגוריה של כלי רכב יש ליונדאי נוכחות מרשימה בטבלאות המכירות: ה-i10 הוא מכונית עירונית פופולרית מאוד, האיוניק הוא דגם אהוב על הרבים שמחפשים מכוניות משפחתיות, הטוסון והקונה מככבים בגזרת הקרוסאוברים וגם i20 הוא רכב נפוץ מאוד. בהתאם גם מנוע ליונדאי הוא פריט שיש לו ביקוש רב, בעיקר בגלל השימוש האינטנסיבי במכוניות של החברה הקוריאנית.

החלפת מנוע ליונדאי

כשמחפשים מנוע ליונדאי ישנן שתי אפשרויות עיקריות: מנוע מפירוק מקומי או מנוע מיובא. הלקוחות שמבינים עניין יעדיפו תמיד מנועים מיבוא, וזאת מכמה סיבות: ראשית, רבים מהנהגים הישראלים לא מבצעים את כל הטיפולים השוטפים הנדרשים עבור המכונית שלהם, וכתוצאה מכך גם מנועים חדשים יחסית עלולים לסבול מבלאי גבוה. סיבה שנייה היא שתרבות הנהיגה בארץ עדיין אינה מפותחת וגם לכך יש השפעה מזיקה על מנועי הדגמים השונים של יונדאי וסיבה שלישית היא מזג האוויר, שגורם לשחיקה רבה של כל מנוע כולל כזה של יונדאי.

קבוצת שלמה נאור מביאה לארץ מנועי יונדאי איכותיים ומציבה רף גבוה גם מבחינת תהליכי בקרת האיכות. כל מנוע נבחן בקפידה כשהוא מגיע למחסני החברה ונבדק פעם נוספת לפני שהוא נמסר ללקוח – כך שהלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים אך ורק מנוע יונדאי במצב מצוין.

חלקי חילוף ליונדאי

ההמלצות הנ”ל תקפות גם עבור רכישת חלקי חילוף ליונדאי. העדפת פריטים איכותיים היא המדיניות המשתלמת ביותר בטווח הארוך, ובפרט חשוב להקפיד על כך כשמדובר על רכיבים שהם חלק מהמנוע, כך שתוחלת החיים שלו לא תתקצר.

מנוע ליונדאי
5 (100%) 9 votes