מנוע לטויוטה

קורולה, יאריס, פריוס, קאמרי, ורסוס, Ch-R, ראב 4, היילקס וישנם כמובן עוד דגמים – לא משנה איזה טויוטה יש לכם, מובטחת לכם נחת רבה מביצועי המכונית הפופולרית. טויוטה היא סיפור הצלחה חובק עולם – ב-2014 למשל נמכרו יותר מ-10 מיליון כלי רכב שלה, נתון שהעמיד אותה במקום הראשון בעולם מבחינת היקפי המכירות, וגם כיום מדובר על אחת משתי היצרניות הגדולות ביותר (ביחד עם ג’נרל מוטורס).

טויוטה - קבוצת שלמה נאוראחד המפתחות להצלחה הוא ההשקעה המתמשכת של החברה היפנית במחקר ובפיתוח, השקעה שבאה לידי ביטוי בין השאר באיכות המנועים שלה. בעלי טויוטות נוהגים לנסוע איתם במשך שנים רבות לנוכח העמידות המרשימה והביצועים המספקים, ואם מגיע מצב שבו נדרשת החלפת מנוע לטויוטה או תיקון אחר שנשען על חלקי חילוף מהותיים כמו גיר או רדיאטור, מומלץ להשתמש אך ורק בחלפים איכותיים ללא פשרות עם עדיפות לאלה המיובאים.

החלפת מנוע לטויוטה

ההמלצה הנ”ל חזקה במיוחד במסגרת החלפת מנוע לטויוטה. במקרים אלה ישנה בחירה בין מנוע “ישראלי”, כלומר כזה שפורק מרכב שנסע בכבישי הארץ (ועקב האקלים כמו גם סיבות אחרות נשחק במהירות), לבין מנוע מייבוא. קבוצת שלמה נאור מייבאת לארץ מנועים לכל דגמי טויוטה, כולל התאמה מלאה לשנת הייצור, ועורכת שורת בדיקות מחמירות כדי לוודא שהם במצב לא פחות ממעולה. הבדיקות מתבצעות פעם נוספת לפני המסירה ללקוח – כך שניתן להיות בטוחים שדגם הטויוטה שבו יורכב המנוע יחזור לספק חוויית נהיגה מעולה.

חלקי חילוף לטויוטה

קבוצת שלמה נאור מספקת גם חלקי חילוף לטויוטה כולל גירים, מגדשי טורבו, רדיאטורים, סטרטרים ועוד – כולם גם כן ברמת האיכות המוקפדת, כך שבעלי המכונית שעוברת את התיקון זוכים לשקט נפשי מלא.

מנוע לטויוטה
4.7 (93.33%) 3 votes