מנוע ליונדאי I10

יונדאי i10 היא אחת ממכוניות המיני המוצלחות ביותר. היא עלתה על כבישי הארץ ב-2009 והציעה בחירה בין מנוע 1.1 ליטר (ידני או אוטומטי) למנוע 1.25 ליטר (אוטומטי), ב-2014 הציגה החברה הקוריאנית המובילה דור חדש ויעיל יותר, כשבין השינויים מנוע 998 סמ”ק במקום ה-1.1 ליטר (אם כי גם למרות שהנפח הפך צנוע יותר, הביצועים לא נחלשו ואף להפך). ההספק המרבי של המנוע הגדול יותר הוא 87 כוחות סוס (עם 6,000 סיבובים לדקה), והמומנט המרבי הוא 12.2 קג”מ (4,000 סל”ד). בכל מקרה מדובר במכונית שמספקת תמורה גבוהה לכסף, וכדאי כמובן לשמור עליה ולהקפיד על תחזוקה נאותה – ובפרט כשנדרשים תיקונים הקשורים למנוע.

החלפת מנוע ליונדאי i10

כשהתיקון הדרוש הוא החלפת מנוע ליונדאי i10 יש שתי אפשרויות – להרכיב מנוע שפורק ממכונית כאן בארץ או להרכיב מנוע מייבוא. ההמלצה היא לבחור באופציה השנייה, וזאת מהסיבה הפשוטה שהאקלים הישראלי אינו ידידותי למנועים ועלול לשחוק אותם בקצב מואץ.

קבוצת שלמה נאור מייבאת מנועים לכל תת הדגמים של יונדאי i10 בהתאם לשנת הייצור. כל מנוע נבחן באופן קפדני ומחמיר פעמיים, גם בעת קבלתו לחברה וגם לקראת מסירתו ללקוח. הבדיקות כוללות קומפרסיה, שברים ומעברים, ומבוצעות באמצעות ציוד משוכלל ועל-ידי אנשי מקצוע מיומנים מאוד.

חלקי חילוף ליונדאי i10

קבוצת שלמה נאור מספקת עוד חלקי חילוף ליונדאי i10 – רדיאטורים, גירים לרכב, סטרטרים ואחרים. גם חלקי חילוף אלה מתאפיינים באיכות מרבית, כך שהנהג שברכבו הם מותקנים יכול לנהוג בראש שקט וליהנות מרמת ביצועים גבוהה.

מנוע ליונדאי I10
5 (100%) 1 vote