מנוע סוזוקי ויטרה

סוזוקי ויטרה הוא דוגמה מצוינת לרכב שעבר מספר שינויים משמעותיים לאורך השנים. במיוחד הפך הדגם הפופולרי של יצרנית הרכב היפנית מרכב שטח קשוח לג’יפון אורבני מעוצב. גם המנועים של הויטרה השתנו עם השנים, כשבסוף 2018 הכריזה סוזוקי על החלפת מנוע ה-1600 סמ”ק במנועי טורבו מודרניים בנפח ליטר או 1.4 ליטר.

יחד עם זאת יש דברים שנשארו קבועים ובמיוחד החובה להקפיד על תחזוקה נאותה של הרכב. הדגש הנ”ל מתחדד כשמדובר על תיקונים משמעותיים כמו החלפת מנוע לסוזוקי ויטרה או כאלה שכוללים החלפת גיר לרכב זה, התקנת רדיאטור וכו’.

החלפת מנוע לסוזוקי ויטרה

קבוצת שלמה נאור מייבאת לישראל מנועים לתת המודלים השונים של סוזוקי ויטרה, וכולם עם קילומטראז’ נמוך מאוד. כל מנוע ומנוע נבדק באופן יסודי כשהוא מתקבל בחברה, באמצעות ציוד משוכלל ועל-ידי אנשי מקצוע ותיקים בתחום הרכב (ובפרט בעלי ניסיון לגבי רכבי סוזוקי). לפני המסירה ללקוח עובר המנוע תהליך בקרת איכות מחמיר נוסף – כך שבסופו של דבר בעל הסוזוקי ויטרה שברכבו יותקן המנוע ייהנה ממקסימום ביצועים לאורך שנים רבות.

חלקי חילוף לסוזוקי ויטרה

אצלנו תמצאו לצד המנועים גם חלקי חילוף לסוזוקי ויטרה: רדיאטור לרכב זה, גיר, סטרטר ועוד. כל החלפים נבדקים גם הם על בסיס פרוטוקולים מפורטים ומחמירים כדי שהלקוחות יוכלו לנסוע בראש שקט ובידיעה שבמנוע של הסוזוקי ויטרה שלהם כולל אך ורק רכיבים איכותיים במיוחד.

מנוע לסוזוקי ויטרה
4.5 (90%) 2 votes