מנוע לקיה

פירוש השם קיה הוא “לצמוח מתוך אסיה”, ואכן החברה שמאז 1997 היא חלק מקבוצת יונדאי מתפתחת כל הזמן. בישראל ישנו ביקוש נרחב למגוון דגמי החברה: הפיקנטו הוא אחד מכלי הרכב הנמכרים ביותר בארץ, וגם את הפורטה, האופטימה, הסורנטו והספורטאז’ תמצאו נעים בהמוניהם בכבישים ובשטח. אחת הסיבות להתלהבות שלנו מהמכוניות הקוריאניות היא המנוע האמין והמשובח, אבל לעתים גם הוא שובק חיים או זקוק לשיפוץ ותיקון.

החלפת מנוע לקיה

אם אין ברירה אלא להחליף את המנוע בקיה, ההמלצה היא לבחור במנוע מייבוא. קיה אמנם מקדישה משאבים רבים למחקר ולפיתוח – כולל, אגב, בתחום האנרגיה המתחדשת מתוך מטרה לצמצם את הפגיעה בסביבה – ובהתאם המנועים בכלי הרכב שלה איכותיים מאוד, אבל מנוע שפורק כאן בישראל עלול שלא לספק לכם את רמת הביצועים שהתרגלתם אליה.

מנוע קיה מיבוא, לעומת זאת, מבטיח לכם שקט נפשי, ובמיוחד אם מדובר על מנוע שיובא לארץ על-ידי קבוצת שלמה נאור. אנחנו מבצעים תהליך מסודר ומחמיר של בקרת איכות כשהמנוע של הקיה מגיע לארץ, כולל בדיקות קומפרסיה, מעברים, שברים ועוד, ועוד הליך דומה לפני המסירה ללקוח – כך שלא יהיה ולו צל של ספק שמדובר במנוע במצב מעולה.

חלקי חילוף לקיה

כחלק משגרת הטיפולים השוטפת, וגם כשנדרשים תיקונים שונים במנוע, עשוי להתעורר צורך גם בחלקי חילוף לקיה: מגדשי טורבו, גירים, אלטרנטורים, רדיאטורים ועוד. גם במקרים אלה חשוב לוודא שהחלק שמשמש לתיקון הרכב שלכם הוא ממקור אמין ואיכותי כך שהקיה שלכם תספק חוויה נעימה ויעילה בכל נסיעה.

מנוע לקיה
3.7 (73.33%) 6 votes