מנוע לסוזוקי

מנועי סוזוקי מתאפיינים בצריכת דלק יעילה, בפליטה נמוכה של מזהמים לאוויר ובאמינות גבוהה מאוד. בהתאם רכבי החברה מתאפיינים ביחס עלות תועלת משתלם מאוד ונהנים מביקוש רב – ובפרט הבלנו המשפחתית ורכב הסופר מיני סוזוקי סוויפט.

כשישנו צורך בהחלפת מנוע לסוזוקי או תיקון מורכב אחר שכולל חלקי חילוף משמעותיים כמו גיר לרכב, מגדש טורבו או רדיאטור, חשוב לוודא שהחלפים הם האיכותיים ביותר שיש, כדי שניתן יהיה להמשיך ולהפיק תועלת מרבית מהרכב.

החלפת מנוע לסוזוקי

במסגרת החלפת מנוע בסוזוקי ישנם 3 דגשים עיקריים: ראשית, התאמה מושלמת של המנוע לדגם, תת הדגם ושנת הייצור; שנית, קילומטראז’ נמוך (כדי שתוחלת החיים תהיה ארוכה); ושלישית, שהמנוע יהיה מייבוא ולא תוצר של פירוק שבוצע בארץ. הסיבה לכך היא התחזוקה הלא מוקפדת של כלי רכב בישראל וגם האקלים במזרח התיכון. קבוצת שלמה נאור מייבאת מנועים לסוזוקי עם קילומטראז’ נמוך ובמצב מצוין – כדי לוודא זאת אנשי המקצוע המנוסים שלנו בוחנים היטב כל מנוע ומנוע, גם כשהוא מתקבל בחברה וגם כשהוא נמסר ללקוח. בין הבדיקות המתבצעות: קומפרסיה, מעברים ושברים, וכן מאותרים סימנים שעלולים להצביע על בעייתיות מסוימת.

חלקי חילוף לסוזוקי

קבוצת שלמה נאור מספקת גם חלקי חילוף לסוזוקי ובהם רדיאטורים, גירים, אלטרנטורים, מגדשי טורבו ועוד. גם חלפים אלה נבדקים ביסודיות – כדי שבעל הסוזוקי שברכבו הם מותקנים ייהנה מחוויית הנסיעה הנהיגה המהנה ביותר והבטוחה ביותר האפשרית.

מנוע לסוזוקי
5 (100%) 1 vote