מנועים למשאיות מרצדס

החל משנות ה-90 של המאה שעברה, גם המשאיות של מרצדס החלו להצטייד במנועים החדשים שעומדים בתקני יורו המחמירים. אלה מנועים טובים יותר, יעילים יותר, שחוסכים לא מעט בצריכת הדלק. אך גם המנועים הטובים ביותר של משאיות מתוחזקות צריכים טיפולים שוטפים ולפעמים גם טיפולים יותר מקיפים.

בקבוצת שלמה נאור מציעים שני סוגי שירותים לבעלי משאיות מרצדס. שירות מסוג אחד הינו ייבוא מנועים. כאשר המנוע הקודם מתקשה לספק את הביצועים הנדרשים, בעזרת מנוע חלופי אפשר להמשיך לנסוע גם במשאית וותיקה, ממש כמו חדשה. בנוסף, המעוניינים יכולים גם להזמין שירותי טיפולים ואף הרכבת מנועים, בסדנת המוסך המקצועית להפליא של קבוצת שלמה נאור. זו הסיבה שמגיעים נהגי משאיות וחברות הובלה מכל רחבי הארץ.

מרצדס מציגה מנועי דיזל ווגם מנוע חשמלי

לאחרונה פרסמה חברת מרצדס על פיתוחו של מנוע חדש ודי מהפכני למשאיות. מדובר במנוע חשמלי אשר מאפשר טווח נסיעה של משאית טעונה, עד כ-200 ק”מ. כאשר מביאים בחשבון שמדובר על משאית במשקל (כולל מטען) של יותר מ-20 טון, אין זה עניין של מה בכך. עם זאת, צפוי לעבור לא מעט זמן עד שמשאית כזאת תחליף את מיטב הדגמים הקיימים. הרוב המוחלט של מנועים למשאיות מרצדס ימשיכו להיות בעתיד הנראה מבוססים על הנעת דיזל.

דגמי משאיות מרצדס כוללים כאלה במשקל 7 טון, 15 טון, 20 טון ויותר. על מנת להתמודד עם משקלים כאלה לאורך זמן, מנועים למשאיות מרצדס צריכים להיות טובים, טובים מאוד. וגם כאשר צריכים להחליף את המנוע או לבצע בו תיקונים, חשוב שהדבר יתבצע על הצד הטוב ביותר.

שלמה נאור מספקים לא רק שירותי תיקונים למנועי משאיות מרצדס מכל הסוגים. בחברה מתמחים גם בייבוא מנועים, לכל הדגמים הקיימים כיום וכן לדגמים שכבר לא מיוצרים אך שעדיין כשירים לנסיעה והובלה. לאחר שהמשאית שלכם כבר עברה די הרבה קילומטרים וזקוקה לריענון למנוע, כאן תקבלו את השירות המקצועי ביותר. במקביל, ניתן להזמין מנוע מייבוא, בדיוק לדגם המשאית הרצוי לכם.

המון יתרונות בייבוא מנוע למשאית מרצדס

הרבה מאוד סיבות הביאו להצלחה השירות היעיל של קבוצת שלמה נאור, בייבוא מנועים למשאיות מרצדס (לצד ייבוא מנועים גם למשאיות של חברות אחרות, רכבי שטח ורכבים אחרים). למשל:

  • אם יש לכם משאית טובה ואיכותית אך גם ישנה, מנוע מייבוא יאפשר לכם להמשיך להשתמש בה עוד ועוד. לא צריך להחליף משאית ולהיכנס להוצאות מאוד גבוהות. מצד שני, גם לא צריכים להתמודד עם תקלות שאופייניות למנוע שהתיישן מאוד.
  • קניתם משאית יד שניה של מרצדס, במחיר מאוד משתלם? בדקו היטב את המנוע. סביר מאוד להניח שהוא לא במצב המכאני הטוב יותר. כדאי לבחור מנוע מייבוא, שיחליף את המנוע הקיים והישן. זה עדיף על מנוע פירוק שבדרך כלל מתגלה כירוד.
  • מנוע מייבוא הינו מנוע שעבר מעט קילומטרים באופן יחסי. זהו מנוע שנבדק היטב פעם ופעמיים, לפני הרכבתו. לאחר הטיפול, המשאית מרגישה ממש כמו חדשה. מנוע חזק, שפועל בצורה חלקה, שקט ועם ביצועים מעולים.
  • גם מנועים לדגמים לא נפוצים – מנועים למשאיות מרצדס מייבוא מבית שלמה נאור, אפשר להזמין מנועים גם לדגמים שכבר פחות רואים על כבישי הארץ.
  • מנועים מסוימים מצויים במחסני החברה, בדוקים ומוכנים להתקנה כבר כעת. אם המנוע שרציתם לא נמצא, יוזמן עבורם מנוע מתאים.
  • יבוא, טיפולים והתקנה במקום אחד – תוכלו להזמין מנוע מייבוא ולקבלו. אם תרצו תוכלו להזמין גם ייבוא מנוע וגם הרכבה וטיפולים.
  • אתם בוחרים מה דרוש לכם, אתם נהנים ממחירים נוחים. אתם נהנים משירות מעולה ומוניטין ללא פשרות.
מנועים למשאיות מרצדס
5 (100%) 6 votes