מגדש טורבו למכירה

מגדש טורבו למכירה

מגדש הטורבו הולך ונעשה מרכיב נפוץ בכלי הרכב שסביבנו. אם בעבר רק רכבים גדולים או מהירים במיוחד היו מצוידים במרכיב זה, כיום מתחולל שינוי מהיר. אם המגדש ברכב שלכם כבר לא מתפקד בצורה מושלמת, אתם בוודאי מחפשים מגדש טורבו למכירה. נסביר לכם היכן תוכלו למצוא אותו, כיצד תוכלו לחסוך כסף ועוד כמה דברים שחשוב לדעת על מגדשי הטורבו הטובים והיעילים.

מגדש טורבו למכירה ומדוע צריך אותו בכלל

גם מנועים מודרניים של בעירה פנימית אינם פועלים ביעילות מכסימלית. אובדן אנרגיה חל למשל כאשר המנוע שורף תערובת של אוויר ודלק. חלק ניכר מהגזים השרופים לא משמשים לצורך הנעת הצילינדרים והם נפלטים לאוויר מבלי לבצע עבודה. מגדש הטורבו אמנם לא מסוגל לייעל את המנוע לכדי 100 אחוזים אולם הוא כן משפר מאוד את הנצילות. מבלי להכביר במושגים טכניים, אותו מרכיב חשוב לוקח את הגזים השרופים ועשוה בהם שימוש נוסף. הוא נעזר בהם כדי לקבל כוח דחיסה. האוויר במנוע נדחס. לחץ האוויר מאפשר למנוע להפיק יותר כוח. בנוסף, הדלק נשרף יותר ביעילות. אפילו מנוע סולידי בנפח 1.2 מתחיל לפעול כמו מנוע הרבה יותר גדול. חוסכים דלק וכסף, מפחיתים את זיהום האוויר. אז מה הפלא שגם ברכבים קטנים כבר ניתן לראות מגדשים שנותנים יותר “שרירים” ויותר ביצועים. בתאוצה, בעקיפה, במיוחד בסל”ד בינוני – גבוה, יעילות המנוע המשופרת ניכרת בצורה מובהקת. וכעת ונראה היכן ניתן להשיג מגדש טורבו למכירה.

מגדש טורבו למכירה לפרטיים

יש לכם מנוע טורבו ואתם צריכים מגדש חלופי? קבוצת שלמה נאור מספקים הרבה יותר משירותי מוסך. לצד מוסך מורשה ברמה גבוהה ביותר, עומד לרשותכם מערך מקצועי ביותר של ייבוא חלפים לרכב ומנועים. לצד ייבוא מנועים, מייבאים בקביעות גם מגדשי טורבו מקוריים. אלו חלפים שמגיעים כשהם חדשים. ממש באותו האופן שבו הם נשלחים ליצרני הרכב המובילים. כשאתם קונים בשלמה נאור מגדש לרכב שלכם, אתם יכולים לדעת שתוכלו לנסוע לדרכם עם מיטב הביצועים, גם אם המנוע בהחלט לא חדש.

מגדש טורבו למכירה למכונים ומוסכים

לא רק לקוחות פרטיים או ציי רכב משרתים נאמנה עובדי חברת שלמה נאור. המקצועיות, היכולת לספק חלפים מיובאים ומגדשים הפכה אותנו לשם דבר גם עבור מקצוענים. אנו מייבאים ומוכרים מנועים, גירים ומגדשים גם למכונים ומוסכים. לא משנה מהו הרכב, מהו הדגם, מהו נפח המנוע, נוכל לספק לכם את הפתרונות הנחוצים, במחירים הכי טובים.

הפיקו את מרב התועלת מכל נסיעה

בכל עת, מלאי מגדשי הטורבו שלנו עומד לשירותם. כמו כל החלפים או מנועי הייבוא שאנו מחזיקים, הכל מאוחסן בתנאים נדרשים, לאחר בדיקה. כך, אנו יכולים להבטיח גם לכם, נסיעה טובה ומוצלחת. לצד אספקה ומכירה אנו יכולים להציע שירותי התקנה. בדיקות, תפעול, טיפים לתחזוקה שיאפשרו לכם להפיק את מרב התועלת מהרכב, מהמנוע, מהמגדש החדש שלכם.

כל מגדש טורבו למכירה שאתם רוכשים מסומן כראוי, כדי שתדעו שהוא בדוק, תקין ואיכותי כנדרש. טיפ לסיום – על מנת להאריך את חייו של מגדש הטורבו, אל תמהרו לכבות את המנוע בתום נסיעה. הניחו למערכת להתקרר מעט, בזכות השמן שמוזרם במערכת. וזיכרו, מגדש חדש מבטיח איכות שאף שיפוץ לא יוכל לספק.

אולי יעניין אותך גם:

מגדש טורבו למכירה
5 (100%) 1 vote