מנוע לסובארו פורסטר

הפורסטר הוא אחד הדגמים הוותיקים של סובארו – הוא החל לנוע בכבישי ישראל, וגם בשטח כמובן, כבר בסוף המאה הקודמת. ב-2018 הושק הדור החמישי של הסובארו פורסטר, וגם הוא כמו קודמיו מתאפיין בפרקטיות רבה, ישיבה גבוהה, מערכת מתלים מדויקת ומנועים משובחים. בדגם החדש ישנו מנוע 2.5 ליטר עם הספק מרבי של 182 כוחות סוס ומומנט של 24.3 קג”מ (ב-4,400 סל”ד), וגם מנועים קודמים בנפח צנוע יותר של 2 ליטר סיפקו כוח רב בזכות מגדש טורבו מעולה.

סובארו פורסטר הוא גם רכב אמין שמחזיק מעמד שנים רבות מאוד. יחד עם זאת השימוש האינטנסיבי בו מוביל כמובן גם לשחיקה מסוימת ולצורך בהחלפת רכיבים שונים כולל המנוע.

החלפת מנוע לסובארו פורסטר

במקרים שבהם נדרשת החלפת מנוע לסובארו פורסטר מומלץ להתעקש על מנוע מיובא. הסיבה לכך היא שמנועים מייבוא מתאפיינים תמיד בקצב שחיקה נמוך יותר ובפרט כך הדבר כשמדובר על מנוע שיובא לישראל על-ידי קבוצת שלמה נאור.

אנשי המקצוע שלנו בוחנים בקפידה ובאופן מחמיר את כל המנועים לתת הדגמים השונים של הפורסטר, הן במועד הקבלה שלהם והן לקראת מסירתם ללקוח, והתוצאה היא שקט נפשי אמיתי לכל מי שברכב שלו הותקן מנוע שכזה.

חלקי חילוף לסובארו פורסטר

אצלנו תמצאו גם מגוון רחב של חלקי חילוף: מגדשי טורבו, אלטרנטורים, גיר לסובארו פורסטר, רדיאטורים לרכב זה ועוד. הצוות המקצועי המנוסה שלנו מוודא שכל החלפים הם באיכות גבוהה – כך שלכם תובטח חוויית נהיגה מיטבית לאורך שנים רבות.

מנוע לסובארו פורסטר
3 (60%) 2 votes