מנוע לג’יפ גראנד שירוקי

גראנד שירוקי (שלפעמים נקרא גם גרנד צ’רוקי) הוא ג’יפ עוצמתי שהפך עם השנים – הגרסה הראשונה שלו הושקה כבר ב-1995 ומאז השתדרגה כמה וכמה פעמים – גם למפנק מאוד. למעשה במידה רבה הגראנד שירוקי הוא ה”אבא” של כל הקרוסאוברים החדשים.

את הדגם הנוכחי של השירוקי תוכלו למצוא עם 3 מנועים אפשריים: מנוע V6 בנפח 3.6 ליטר ועם הספק של 280 כוחות סוס, מנוע V8 בנפח 5.7 ליטר ועם 360 כוחות סוס ומנוע דיזל (3 ליטר, 250 כ”ס). כמו כל רכבי ג’יפ – החברה האמריקאית שהשם שלה הפך שם נרדף לרכבי שטח – גם הגראנד שירוקי מתאפיין בעמידות מרשימה. על-מנת ליהנות מהביצועים המרשימים שלו במשך שנים רבות חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה ובפרט להשתמש אך ורק בחלפים מובחרים.

החלפת מנוע לג’יפ גראנד שירוקי

במצבים שבהם נדרשת החלפת מנוע לג’יפ גראנד שירוקי ההמלצה היא להשתמש במנוע מייבוא. הסיבה לכך היא קצב השחיקה האיטי יותר של מנועים ברכבים בארה”ב או אירופה. קבוצת שלמה נאור מייבאת לארץ את כל סוגי המנועים לגראנד שירוקי, כולם עם קילומטראז’ נמוך ואיכות גבוהה שמובטחת בזכות הבדיקות המחמירות (קומפרסיה, שברים, מעברים ועוד).

חלקי חילוף לג’יפ גראנד שירוקי

בנוסף למנועים תמצאו אצלנו גם חלפים לגראנד שירוקי ובהם אלטרנטורים, רדיאטורים, סטרטרים, גירים ועוד. כל חלקי החילוף לג’יפ העוצמתי נבחרים גם הם על סמך הניסיון הרב שהצטבר בחברה והידע המקצועי רחב ההיקף, ובהתאם מבטיחים לכל נהג שקט נפשי וביצועים מרשימים לאורך זמן.

חלקי חילוף לג'יפ גראנד שירוקי
5 (100%) 1 vote