מנוע לשברולט

שברולט היא אחד המותגים האמריקאים המוכרים ביותר וגם הנמכרים ביותר. החברה, שהיא חלק מקבוצת ג’נרל מוטורס, מציעה דגמים רבים ובהם הספארק, המאליבו, האימפלה והקמארו – כולם בעלי נוכחות מובהקת ומשדרים עוצמה של ממש. מנועי שברולט הם מנועים חזקים ואמינים, אולם באופן טבעי גם המנוע הטוב ביותר שיש עלול לחדול מלפעול. כשכך הדבר, חשוב לבצע את התיקון אך ורק בעזרת רכיבים מתאימים.

שברולט - קבוצת שלמה נאורהחלפת מנוע לשברולט

החלפת מנוע לשברולט מחייבת בחירה אחראית. האופציות המוצעות הן מנוע מפירוק בארץ ומנוע מייבוא. בחירה באופציה הראשונה כרוכה בסיכון מסוים – המנועים של השברולטים ה”ישראליות” נשחקים בדרך כלל בקצב מהיר למדי עקב תנאי האקלים ובגלל שלא כל הנהגים בארץ ממלאים את כל הנחיות היצרנית האמריקאית. מנועים מייבוא נהנים מנקודת פתיחה טובה הרבה יותר, וכשמתקינים בשברולט מנוע שיובא לארץ על-ידי קבוצת שלמה נאור אפשר לנסוע בראש שקט וליהנות מהביצועים שהרכב יודע לספק. הסיבה לכך היא מערכת בקרת האיכות המחמירה שלנו, שכוללת שלל בדיקות גם כשהמנוע מגיע לחברה וגם כשהוא יוצא ממנה בדרך ללקוח מרוצה.

חלקי חילוף לשברולט

גם כשנדרשים חלקי חילוף לשברולט כמו מגדש טורבו, גיר, רדיאטור, סטרטר וכו’ כדאי לפנות לשלמה נאור – אנחנו מספקים את כל חלקי החילוף החיוניים, בהתאמה מלאה לכל דגם של שברולט וברמה גבוהה בזכות בקרת האיכות שמבוצעת על-ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר מאוד בעולם הרכב בכלל ובכל הנוגע לשברולט בפרט.

מנוע לשברולט
3.4 (68.57%) 7 votes