מנוע לקרייזלר

קרייזלר היא יצרנית רכב אמריקאית מפורסמת. בשנת 1928 בניין החברה בניו יורק היה המבנה הגבוה ביותר בעולם. כיום קרייזלר היא חלק מקבוצת פיאט, ולארץ מיובאים 3 דגמים: פאסיפיקה, גרנד ויאג’ר וקרייזלר 300. כשישנה בעיה כלשהי הקשורה למנוע של קרייזלר, חשוב לטפל בה במלוא תשומת הלב ובפרט להשתמש אך ורק בחלפים איכותיים במיוחד שיבטיחו את המשך הנחת המלאה מהמכונית.

החלפת מנוע לקרייזלר

התיקון המשמעותי ביותר הוא החלפת מנוע לקרייזלר. במקרים אלה ההמלצה החד-משמעית היא להרכיב במכונית אך ורק מנוע שיובא לארץ מחו”ל – שכן האקלים המזרח תיכוני לא מיטיב עם מנועי קרייזלר (ובעצם לא עם אף מנוע) ועל כן מנועים שפורקו מרכבים שנעו על כבישי ישראל הם תמיד שחוקים יותר בהשוואה למנועים שמגיעים מחו”ל. קבוצת שלמה נאור מייבאת לארץ מנועים לדגמי קרייזלר השונים ומקפידה לוודא שהקילומטראז’ שלהם נמוך ושהם תקינים לחלוטין. הבדיקות הקפדניות שמבצעים אנשי המקצוע המיומנים שלנו כולל בדיקת שברים, מעברים וקומפרסיה, והן נערכות גם כשהמנוע מתקבל בחברה וגם כשהוא יוצא ממנה בדרך לעוד לקוח מרוצה.

חלקי חילוף לקרייזלר

קבוצת שלמה נאור מספקת עוד חלקי חילוף לקרייזלר, וגם הם איכותיים במיוחד בזכות בקרת האיכות הקפדנית של החברה והניסיון הרב שהצטבר אצלנו בנוגע לרדיאטורים, גירים, סטרטרים, מגדשי טורבו, אלטרנטורים ועוד. מי שברכב הקרייזלר שלו מותקנים חלפים אלה יכול להמשיך ליהנות מרמת ביצועים גבוהה ומשקט נפשי מלא בכל נסיעה ונסיעה.

מנוע לקרייזלר
3.7 (73.33%) 3 votes