מנוע לקאדילק

קאדילק הוא אחד המותגים היוקרתיים בעולם הרכב, ובהתאם כל הרכיבים שבו, ובפרט המנוע, מתאפיינים באיכות גבוהה במיוחד. בין הדגמים של המותג אשר שייך לקבוצת ג’נרל מוטורס: רכב המנהלים הקומפקטי ATS, מכונית הסלון CTS, רכב הפנאי-שטח הגדול אסקלייד ומכונית הסלון הגדולה CT6.  לאורך כל שנות פעילותה של קאדילק הציגה החברה מנועים עוצמתיים שנהנו מחדשנות טכנולוגית ותרמו רבות לתדמית המנצחת. גם כיום מנוע של קאדילק הוא פריט מרשים מאוד שחשוב להתייחס אליו בכובד ראש ולטפל בו על פי כל ההנחיות של היצרנית האמריקאית.

החלפת מנוע לקאדילק

הדרך הטובה ביותר לבצע החלפת מנוע לקאדילק היא על בסיס מנוע שיובא לארץ מארה”ב. גם אם ניתן למצוא מנוע זול יותר, מרכב שפורק כאן בישראל, קרוב לוודאי שמצבו יהיה פחות טוב, ועל כן כדי להבטיח מקסימום נחת מהקאדילק לאורך זמן רב ככל האפשר, ההמלצה היא לא להתפשר אלא לבחור מנוע מייבוא. קבוצת שלמה נאור מייבאת לארץ מנועים לדגמי קאדילק השונים ובוחנת אותם ביסודיות כדי לוודא שהם תקינים לחלוטין ויספקו לכם את רמת הביצועים שאליה אתם מורגלים. בין הבדיקות – שמתבצעות גם במועד הייבוא וגם במועד המסירה ללקוח – שברים, מעברים וקומפרסיה.

חלקי חילוף לקאדילק

אנשי המקצוע המיומנים של קבוצת שלמה נאור אחראים גם לרמה הגבוהה של חלקי חילוף לקאדילק נוספים, ובהם מגדש טורבו, רדיאטור, גירים לדגמים השונים, אלטרנטור ועוד. תיקון מנוע בעזרת חלפים איכותיים אלה מבטיח לבעל הרכב ראש שקט באמת והנאה מלאה בכל נסיעה.

מנוע לקאדילק
5 (100%) 1 vote