מנוע לסובארו

בשנות ה-80 של המאה הקודמת סובארו שלטה בשוק הרכב הישראלי ללא עוררין. כיום נתח השוק שלה צנוע יותר, אבל גם כך תמצאו בכבישי הארץ לא מעט רכבים של החברה היפנית. בפרט זוכים לפופולריות האימפרזה, ה-XV והפורסטר, כשבין הסיבות לכך המנוע האמין והאיכותי של היצרנית הוותיקה. על-מנת ליהנות מביצועים מרשימים לאורך זמן חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה, ובפרט בכל תיקון שקשור למנוע.

החלפת מנוע לרכב סובארו

כשאין מנוס אלא לבצע החלפת מנוע לסובארו, יש שתי אפשרויות: אפשרות אחת היא להתקין ברכב מנוע שפורק בישראל, ואפשרות שנייה היא להרכיב מנוע מיובא. אמנם נקודת המוצא של שני סוגי המנועים זהה, וכשהם ירדו מפס הייצור לא היה ביניהם כל הבדל, אבל לאחר שהם כבר היו בשימוש פרק זמן מסוים למנוע המיובא יש יתרון משמעותי על פני זה ה”ישראלי”, בעיקר עקב האקלים בארץ ששוחק את המנועים בקצב מהיר. קבוצת שלמה נאור מייבאת לישראל מנועים לכל דגמי סובארו, כולל תת המודלים השונים, וכולם עם קילומטראז’ נמוך. בנוסף מבצעים אנשי המקצוע של החברה בדיקות קפדניות לכל מנוע גם בהגיעו לארץ וגם לפני שהוא נמסר ללקוח – כך שאפשר להיות בטוחים שמדובר במנוע איכותי ללא רבב.

חלקי חילוף לסובארו

קבוצת שלמה נאור מספקת גם חלקי חילוף לסובארו על בסיס בקרת האיכות המחמירה הנ”ל – אצלנו תוכלו למצוא מגדשי טורבו, גירים לסובארו אימפרזה, סובארו פורסטר ודגמים נוספים, אלטרנטורים, רדיאטורים וחלפים נוספים שמאפשרים להחזיר לפעילות תקינה לחלוטין מנוע עם תקלה.

מנוע לסובארו
2.8 (55%) 4 votes