מנוע לביואיק

ביואיק הוא מותג אמריקאי יוקרתי שנמכר רק במספר מצומצם יחסית של מדינות בעולם ובהן ישראל (ב-2012 הופסק הייבוא של רכבי החברה שמהווה חטיבה בג’נרל מוטורס, וב-2018 נמסר כי נשקלת החזרת המכוניות לארץ). כך או כך בכבישי ישראל נעים לא מעט כלי רכב מהדגמים השונים של ביואיק ובפרט הלה קרוס והלה סייבר. בעלי ביואיק לא ממהרים להחליף אותה, כך שהמנועים המותקנים בכלי רכב אלה נדרשים לעבור קילומטראז’ גבוה ובאופן טבעי גם הם מגיעים בסופו של דבר לסוף דרכם או שזקוקים לתיקון משמעותי. במקרים אלה חשוב להסתמך על חלפים איכותיים במיוחד כדי לאפשר לכל האיכויות של הביואיק לבוא לידי ביטוי.

החלפת מנוע לביואיק

כשעל הפרק החלפת מנוע לביואיק מומלץ בחום לא להתפשר על מנוע מפירוק בארץ אלא להרכיב במכונית מנוע מייבוא. קבוצת שלמה נאור מספקת מנועים לכל דגמי ביואיק בהתאמה מלאה לתת המודל ולשנת הייצור, כולם עם קילומטראז’ נמוך וכאלה שנבדקו בקפידה על-ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו. הבדיקות מתבצעות גם כשהמנוע מגיע אלינו וגם כשהוא נמסר ללקוח, וכוללות בין השאר שברים, מעברים וקומפרסיה – הכל כדי להבטיח שקט נפשי אמיתי לבעל הרכב.

חלקי חילוף לביואיק

קבוצת שלמה נאור מספקת גם חלקי חילוף לביואיק: גירים, סטרטרים, רדיאטורים, אלטרנטורים, מגדשי טורבו ועוד. גם חלקי החילוף נבחנים באופן יסודי כך שהביואיק שבה הם יותקנו תספק לבעליה חוויית נסיעה מושלמת.

מנוע לביואיק
5 (100%) 1 vote