החלפת מנוע אינפיניטי

במהלך כ-30 שנות קיומו של מותג אינפיניטי הפך רכב זה לרכב יוקרה מכובד ביותר. אמנם יש נוצצים ממנו, אבל הוא בהחלט נמצא גבוהה ברשימת רכבי היוקרה שרואים פה ושם גם בארץ. זהו רכב שכאשר קונים אותו, לא מקבלים ביצועים בינוניים או שגרתיים. בקניה, עושים את זה לא רק בגלל שרוצים להגיע מפה לשם. הבחירה באינפיניטי מגיע ממקום הרבה יותר עמוק. ולכן, זה די נפוץ שכאשר הרכב מתיישן לא ממהרים להחליף אותו כי זה, כאמור, לא סתם רכב. החלפת מנוע מאפשרת להמשיך לנהוג ברכב מיוחד מאוד, למשך עוד הרבה שנים טובות.

החלפת מנוע אינפיניטי, דגשים חשובים

כדאי לציין כי החלפת מנוע אינפיניטי יכולה להתאים גם למי שקנה דגם מיושן יחסית, ורוצה לשפץ אותו בצורה מאוד טובה. על כל פנים, יש כמה דגשים שצריך להבין לפני שמחליפים מנוע. למשל, חשוב לבחור מנוע איכותי, שנבדק היטב לפני ההתקנה. מומלץ מנוע מייבוא, שעשה יחסית קילומטרז’ נמוך.

את החלפת המנוע חשוב לעשות במוסך שבו מתמחים בהחלפת מנועים לרכבים, עם דגש על רכבי יוקרה. בשלמה נאור מתמחים בהחלפת מנועים מסוגים שונים, לרבות שדרוגים ושיפורים. במקביל, מייבאים ארצה מנועים, גם בהתאמה מיוחד לרכבו של הלקוח.

דגש חשוב נוסף הוא שבהחלפת המנוע מבצעים שלל בדיקות תקינות, מטפלים גם בפילטרים ומסננים, מבצעים כיוונים, מטפלים ובודקים את המצתים והמגעים, מטפלים בכל הצינורות, החלפת רצועת טיימינג ועוד. רק כאשר החלפת המנוע נעשית על ידי אנשי מקצוע אשר לא מדלגים על אף פעולה, כאלה שכבר מנוסים בהחלפות מנועים רבות, שביעות הרצון תהיה מכסימלית.

לא משנה בת כמה האינפיניטי שלכם או מהו הדגם והשנתון, החלפת מנוע תאפשר לכם לשוב ולהתרגש, כמעט כאילו קניתם אינפיניטי חדשה, מהניילונים.

החלפת מנוע אינפיניטי
5 (100%) 1 vote