טויוטה - קבוצת שלמה נאור

5 גאדג'טים בטיחותיים לרכב שלכם

מדי יום אנשים רבים נכנסים לרכב שלהם ומתחילים נסיעה לכיוון, בדרך כלל, העבודה. אם אתם שייכים לאותם האנשים הללו, אתם ודאי מכירים את הפקקים של שעות העומס, את חוסר הסבלנות הניכר בנהגים מסוימים שאולי יצאו מאוחר מהבית וכמובן את הצפירות.

בזמן שאתם מבלים כל כך הרבה זמן ברכב שלכם, אתם ודאי מודעים לסכנות העורבות לכם מכל פינה, בין אם באשמתכם או לא. כדי לעזור לכם להרגיש בטוחים יותר בתוך הרכב שלכם, הבאנו לכם 5 גאדג'טים שיעשו עבורכם את העבודה-

מגן גשם וצלנית למראות החיצוניות של הרכב

בזמן שלעיניים שלכם יש את משקפי השמש לשעת צרה, כשבזמן הנהיגה השמש מול העיניים שלכם. אך לעתים, כשהשמש מאחוריכם, היא עלולה לסנוור אתכם או לסנוור את טווח הראייה שלכם דרך המראות החיצוניות של הרכב שלכם. בהתקנת המגן עליו אנחנו מדברים, אתם מספקים למראות שלכם את ההגנה מהשמש וכמו כן הגנה מהחורף הקצר שלנו.

מחזיק כוסות ופחיות

כיום רכבים, לרוב, יגיעו עם מתקן הכוסות מובנה בתוכם. אך אין זה אומר שלא קיימים רכבים שלא מחזיקים בתוכם את האפשרות להניח כוס שתיה. בעבור זה קם שוק שלם מתוך עולמם של גאדג'טים לרכב וניתן למצוא מגוון רחב של כוסות הניתנות להתקנה בתוך הרכב. בין אם החיבור נמצא על סורגי המזגן או נצמד אל השטח הריק שבין הכיסאות הקדמיים. מקום לאחסון כוסות הוא חיוני לרכב כאשר שתי הידיים שלכם צריכות להיות על ההגה.

תפסן מגנטי לטלפון

תפסנים לטלפונים הפכו להיות חלק מהטרנד של האביזרים הנלווים לטלפון הנייד שלכם. יש את אלה שמגיעים עם טבעת ויש כאלה המגיעים בצורת מטבע. אלה המגיעים בצורת מטבע, נדבקים אל גב הטלפון שלכם ואילו חלקו השני של התפסן ייצמד אל סורגי המזגן של הרכב שלכם. הדבר פוטר אתכם מהתקנת מעמד לטלפון היוצא מן השמשה ומפריע לשדה הראייה, ומסייע לביטחון הנסיעה שלכם.

משענת רשת למושב הנהג

כאשר אתם מסדרים את כל הנסיעה שלכם כך שתיסעו בצורה הבטיחותית ביותר, אחד הדברים שאתם צריכים להתחשב בהם בצורה יוצאת דופן זה אופן הישיבה שלכם. ודאי אמרו לכם לפחות פעם אחת לא להשעין את ראשכם על משענת הראש כאשר אתם נוהגים. אך גם ליציבת הישיבה שלכם יש חלק בריכוז שלכם. משענת רשת למושב הנהג יכולה לתת לכם את הישיבה הנכונה בזמן הנהיגה כך שגם תשבו כמו שצריך וגם תהיו ערניים כל משך הנסיעה.

דיבורית בלוטוס לרכב

אחד הדברים שאנחנו פשוט לא יכולים בלעדיו הוא הטלפון הנייד שלנו. ומאחר ואסור להחזיק בטלפון בזמן הנהיגה, דיבורית בלוטוס יכולה לשנות לכם את כל חוויית הנסיעה. לא רק שתהפוך אותה לבטוחה יותר, היא תשדרג לכם את חוויית השיחה בזמן שעד כה השתמשתם ברמקול בכדי לדבר בזמן הנסיעה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להדליק את הדיבורית, להדליק את הבלוטוס אצלכם בטלפון והנה, יש לכם דיבורית פועלת ברכב.

בזמן שגאדג'טים רבים נועדו לכיף, להנאה וליצירתיות, גאדג'טים לרכב יכולים להביא תועלת רבה יותר מסתם לעשות כיף.

5 גאדג'טים בטיחותיים לרכב שלכם
5 (100%) 1 vote