מנועים למשאיות

לפני שנאמר כמה מילים על מנועים למשאיות, כדאי לשים כמה דברים על השולחן. אף אחד לא קונה משאית בשביל התענוג שבדבר. אף אחד לא מחזיק רכב מסחרי כבד, משאית להובלות, מכלית או טריילר בגלל שהוצאות התחזוקה נמוכות. משאית עולה הרבה מאוד כסף והמנועים של משאית צריכים להיות אמינים וחזקים באופן מיוחד.

אם אתם צריכים להשקיע כסף במנוע למשאית, אם אתם צריכים לשפץ מנוע ישן או להימנע מהחלפת משאית בגלל מנוע שעבד קשה במשך שנים, יש לכם פתרון. שלמה נאור, מתמחים בייבוא, טיפול והרכבת מנועים. ייבוא מנועים לכל סוגי הרכב, לרבות משאיות של מיטב היצרנים. כאשר אתם משפצים מנוע או רוכשים מנוע מחברה איכותית, אתם מקבלים את מלוא התמורה. המשאית זוכה לחיים חדשים ואתם חוסכים כאב ראש והוצאות בלתי מבוטלות.

המשמעות של מנועים למשאיות – ייבוא לעומת פירוק

העובדה שאפשר להשיג בארץ מנועים למשאיות מפירוק, איננה אומרת שכדאי לגשת לפתרון שכזה. מנועים מפירוק מהווים חתול בשק במקרה הטוב והרבה עצבים והוצאות נוספות, במקרה הפחות טוב. כחברה שמתמחה בייבוא חלפים ומנועים מחו”ל, בשלמה נאור אתם מקבלים את הטוב ביותר. מנועים מייבוא אלה מנועים שמאחוריהם קילומטרז’ הרבה יותר נמוך. אלה מנועים שבזכות תרבות הטיפולים הנהוגה באירופה ובמדינות נוספות, יהיו הרבה יותר שמורים ביחס למנועי משאיות שפורקו ממשאיות מקבילות שפעלו בארץ. אנו מספקים מנועים למשאיות מסוג:

  • איווקו
  • דאף
  • מאן
  • מיצובישי
  • וולוו
  • איסוזו
  • רנו
  • מרצדס
  • סקניה

נכון, מנוע מפירוק יכול להיות זול יותר (וגם זה לא תמיד). אבל לטווח הארוך, זהו הפתרון היקר הרבה יותר. עלויות של משאית, של מנוע למשאית ושל תחזוקת המנוע, נמדדים לאורך זמן. משאית לא קונים היום ומוכרים מחר. זהו רכב עבודה, רכב שאמור לעבוד ולנסוע עוד ועוד. לכן, כאשר רוכשים מנוע מייבוא, מקבלים מנוע איכותי יותר. מקבלים מנוע שבנוי כדי לעבוד הלאה והלאה. כסף שחוסכים, בלי שצריך לקנות משאית חדשה ובלי שצריך להגיע עם המשאית המשופצת, פעם אחר פעם למוסך.

מנועים למשאיותייבוא והתקנה כדי שתוכלו לצאת לדרך עם מנוע מתוקתק

קבוצת שלמה נאור מציעים לצד מנועים למשאיות גם עבודות של התקנת מנועים ושיפוץ על בסיס חלפים איכותיים. כל המנועים נבדקים גם לפני שהם מיובאים (עוד בחו”ל) וגם לאחר שהם נכנסים למחסן המנועים בארץ. במהלך החלפת המנוע והתקנתו, מבוצעות כל הבדיקות על מנת להבטיח שהמשאית יכולה לצאת לדרך על הצד הטוב ביותר. נעשים גם הטיפולים הנחוצים שיאפשרו למנוע שהותקן לפעול כמו שצריך. עם לחץ השמן הראוי. עם כל החיבורים מחוזקים במידה הנדרשת. כשמערכת הדלק, המכניקה, החשמל וכל מה שמסביב מאפשרים לסובב את המפתח, להניח ולנסוע בצורה חלקה וטובה.

אפשרי ייבוא מנועים למשאיות גם בדגמים מיוחדים

קבוצת שלמה נאור צברה מוניטין מצוין בייבוא מנועים, גירים ומכלולים נוספים. כל החלקים וכל החלפים נבדקים ונשמרים במחסנים, תוך ביקורת איכות קפדנית. ולצד המנועים המבוקשים שמיובאים לארץ באופן סדיר, מקבלים בחברה גם הזמנות למנועי משאיות ומנועים אחרים, גם בדגמים מיוחדים ואפילו נדירים. כן, אפילו אם ניסיתם ובדקתם ונדמה לכם שאין פתרון, נסו אותנו. הצלחנו להפתיע לטובה אין ספור לקוחות שקיבלו אצלנו את המענה הכי נכון!

התקנת מנוע איכותי למשאית יחסוך לכם בהוצאות הדלק. התקנת מנוע למשאית מבית טוב יאפשר לכם לנסוע בבטחה ולחסוך זמן וכסף עבור תיקונים וטיפולים שוטפים. קניתם משאית ישנה ואתם צריכים מנוע מעולה? המשאית הוותיקה שלכם כבר מתקשה לסחוב או נכנסת שוב ושוב למוסך? שלמה נאור – המשאית שלכם בידיים טובות. מנועים טיפ טופ, לכל סוגי המשאיות והרכבים המסחריים. שירות יעיל, אמין, אדיב ומקצועי.

מנועים למשאיות
3.6 (72.5%) 8 votes