מנוע לפיאט

פיאט מפורסמת בעיקר בזכות האסתטיקה המרהיבה של כלי הרכב שלה – אבל גם המנועים של יצרנית הרכב האיטלקית הוותיקה מציגים ביצועים מרשימים. כלי רכב רבים של פיאט זכו בתואר מכונית השנה באירופה וביניהם דגמים קלאסיים כמו ה-124, 127 ו-128, וגם דגמים עכשוויים יותר כמו ה-500 והפיאט פנדה. על-מנת שכל נסיעה תהיה חוויה נעימה חשוב מאוד להקפיד על תחזוקה נאותה. בפרט כך הדבר כשנדרש תיקון משמעותי כמו החלפת מנוע לפיאט.

פיאט - קבוצת שלמה נאורהחלפת מנוע לפיאט

במקרים שבהם חובה לבצע החלפת מנוע לפיאט ניתן לבחור בין מנוע שפורק מרכב כאן בארץ לבין מנוע שיובא לישראל. כדאי לדעת שהמנועים בכלי הרכב ה”ישראלים” סובלים משחיקה מואצת עקב האקלים בארץ, ובנוסף לא תמיד נשמרו באופן הקפדני ביותר. מנועים שמגיעים מאירופה לעומת זאת מבטיחים מקסימום ביצועים למקסימום זמן. קבוצת שלמה נאור מקפידה לייבא מנועים עם קילומטראז’ נמוך ובמצב תקין לחלוטין. כדי לוודא זאת נערכות בדיקות מקיפות על-ידי אנשי מקצוע עתירי ניסיון במועד קבלת המנוע וגם במועד מסירתו ללקוח. בין השאר מבוצעות בדיקות קומפרסיה, שברים ומעברים, ומאותר כל סימן שעלול להעיד על בעיה מסוימת.

חלקי חילוף לפיאט

גם בתיקונים שמבוססים על חלקי חילוף לפיאט כמו אלטרנטור, גיר, רדיאטור, מגדש טורבו וכו’ חובה להקפיד על שימוש בחלפים איכותיים – כדי שהרכב ימשיך לספק נחת מרבית לבעליו. הידע הרב שהצטבר בקבוצת שלמה נאור מבטיח אספקת חלקי חילוף מובחרים לפיאט, וראש שקט לבעל המכונית שזקוקה לגיר חדש, מגדש טורבו וכו’.

מנוע לפיאט
5 (100%) 2 votes