מנוע לפולקסווגן

מהחיפושית הקלאסית של פעם ועד לפולו ולגולף העדכניים של היום, פולקסווגן תמיד הצדיקה את משמעות השם שלה בגרמנית, המכונית של העם. סוד ההצלחה של החברה שנוסדה ב-1930 הוא שילוב מדויק בין חדשנות ושמרנות, כך שמצד אחד כל הרכיבים בכל הדגמים של פולקסווגן משתכללים כל הזמן ומצד שני שומרים על אמינות מרבית. מנוע לפולקסווגן מיוצר באחת משתי טכנולוגיות מתקדמות – הדור החדש נקרא TSI ומשלב גידוש אוויר עם הזרקת דלק ישירה (כך שההספק גבוה יותר). בנוסף מתאפיינים מנועי ה-TSI של פולקסווגן בממדים צנועים ומשקל נמוך שמגבירים את היעילות; ומנועי TDI שמבוססים על מערכת הזרקה ממוחשבת בלחץ גבוה מאוד, מגדש טורבו וניהול חכם, כך שהתוצאה היא מנוע שקט, יעיל להפליא, בעל מומנט גבוה וצריכת דלק מופחתת.

Volkswagenהחלפת מנוע לפולקסווגן

גם מנוע לפולקסווגן, מצוין ככל שיהיה, עלול להתקלקל או כמו כל מוצר עלי אדמות פשוט להגיע לסוף ימיו. כשנדרשת החלפת מנוע לפולקסווגן מומלץ בחום לא לוותר על מנוע מייבוא, שכן מנועים מפירוק בארץ עלולים להיות שחוקים עקב חוסר הקפדה מצד בעל הרכב או בשל פגעי מזג אוויר.

קבוצת שלמה נאור מייבאת מנועי פולקסווגן לכל הדגמים ותת הדגמים, ומקפידה על ביצוע בדיקות קפדניות במועד ההגעה של המנוע ובמועד המסירה – כך שהנהג שברכבו יותקן אותו מנוע יוכל להמשיך וליהנות מהפולקסווגן שלו.

חלקי חילוף לפולקסווגן

ישנן תקלות במנוע שלא מחייבות את החלפתו אבל יוצרות צורך בחלקי חילוף. על-מנת לשמור על האיכות הגבוהה של רכבי פולקסווגן, חשוב מאוד שגם חלקי החילוף – מגדש טורבו, סטרטר, אלטנרטור וכו’ – יהיו איכותיים וללא פשרות.

מנוע לפולקסווגן
3.8 (76.67%) 6 votes