מנוע לסקודה

סקודה היא יצרנית רכב ותיקה. לאחר המהפכה בצ’כיה הפכה החברה לחלק מקבוצת פולקסווגן והדבר ניכר באיכות הרכיבים השונים בכל הדגמים ובפרט בטיב המנוע – שהוא עדיין צנוע וחסכוני אבל בה בעת גם יעיל להפליא ומתאפיין בנתונים מרשימים. השילוב בין המחיר האטרקטיבי לבקרת האיכות הגרמנית המחמירה הפכו את סקודה למותג מבוקש ובישראל למשל סך המכירות של רכבי החברה הוא ה-3 בגודלו לאחר יונדאי וקיה. בכל מקרה שבו נדרשת החלפת מנוע בסקודה או שיפוץ משמעותי של המנוע חשוב לבחור בקפידה את החלפים כדי שהמכונית תשמור על רמת הביצועים הרצויה.

החלפת מנוע לסקודה

החלפת מנוע לסקודה אפשרית בשתי דרכים – עם מנוע שפורק כאן בארץ או עם מנוע מייבוא. מומלץ בחום להעדיף את האופציה השנייה, וזאת משום שהמנועים שפועלים בישראל נשחקים בקצב מואץ (עקב תנאי האקלים וסיבות נוספות). כשבסקודה שלכם מותקן מנוע שיובא לארץ על-ידי קבוצת שלמה נאור אתם יכולים לצאת לדרך בראש שקט לגמרי ובידיעה שהרכב שלכם ימשיך להפיק ביצועים איכותיים ביחס למחיר ולנפח.

חלקי חילוף לסקודה

מנועי סקודה נבדקים על-ידינו פעמיים, גם במועד הגעתם אלינו וגם לפני מסירתם ללקוח. המבחנים המדוקדקים והציונים המדויקים שניתנים לכל מנוע מבטיחים שרק אלה שבאמת יכולים לבצע את המוטל עליהם ללא דופי יותקנו בדגם כזה או אחר של סקודה. גם כשנדרשים חלקי חילוף לסקודה דוגמת גיר, רדיאטור או אלטרנטור כדאי לפנות לשלמה נאור – הידע הרב שהצטבר אצלנו בתחום הרכב באופן כללי ובפרט לגבי סקודה מבטיח שירות מקצועי במיוחד.

מנוע לסקודה
2.8 (56.36%) 11 votes