מנוע לסיטרואן

מאז שנוסדה ב-1919 מציעה סיטרואן מגוון רחב של דגמים פופולריים. בישראל אהובים במיוחד הפיקאסו, הגרנד פיקאסו, הברלינגו, ה-C3 וה-C4. כבר מיומה הראשון התאפיינה החברה הצרפתית בחדשנות ובפרט במנועים בכלי הרכב שלה – ב-2012 זכה מנוע ה-1.6 ליטר שלה בפרס בינלאומי יוקרתי. מנועי סיטרואן מצוידים בכל מרכיבי Creative Technology – הזרקה ישירה (בגרסת הטורבו), תזמון משתנה של השסתומים ואלמנטים נוספים שמקטינים את צריכת הדלק ומפחיתים את שיעור זיהום האוויר.

סיטרואן - קבוצת שלמה נאורהחלפת מנוע לסיטרואן

במקרים שבהם נדרשת החלפת מנוע לסיטרואן ההמלצה היא לא להסתפק במנוע מפירוק שבוצע כאן בארץ אלא להרכיב ברכב מנוע מיובא. אמנם כל מנוע של סיטרואן מתחיל את דרכו באותו מצב, אבל האקלים בישראל מוביל לשחיקה מהירה יותר, ולעתים תורמים לכך גם הרגלי השימוש של נהגים (שלא תמיד ממלאים את כל הנחיות היצרנית).

קבוצת שלמה נאור מייבאת לארץ מנועים לסיטרואן עם קילומטראז’ נמוך וברמת איכות גבוהה. כל מנוע נבחן בקפידה על-ידי אנשי המקצוע המנוסים שלנו, גם כשהוא מתקבל בחברה וגם כשהוא נמסר ללקוח בדרך לרכב.

חלקי חילוף לסיטרואן

מצב נוסף שמחייב בחירה מושכלת והקפדה על איכות ללא פשרות הוא כשנדרש תיקון שמחייב שימוש בחלקי חילוף לסיטרואן כמו גיר, אלטרנטור, מגדש טורבו וכו’. מאחר שגם המנוע האיכותי ביותר יתחיל לזייף אם הגיר שלו הוא גיר משופץ או לא זה שהכי מתאים לו, מומלץ בחום להעדיף גיר מייבוא, ובאופן דומה גם לגבי חלקי חילוף אחרים לדגמי סיטרואן השונים.

מנוע לסיטרואן
3.7 (73.33%) 3 votes