מנוע לניסאן

בכבישי הארץ נעים שלל דגמים של ניסאן, מהמיקרה והג’וק דרך הקשקאי ועד למקסימה היוקרתית ולטנדר נברה רב העוצמה, וכולם מספקים תמורה מלאה לכסף, בין השאר בזכות המנועים של החברה היפנית – ניסאן מוכרת בעולם כיצרנית של מנועים איכותיים במיוחד, ולדוגמה מנועי ה-V6 מהסדרות VQ ו-VG כיכבו ברשימת 10 המנועים המצטיינים של מגזין רכב נחשב במשך לא פחות מ-12 שנים ברציפות!

ניסאן - קבוצת שלמה נאוראבל גם מנוע של ניסאן עלול להתקלקל, ובמקרים אלה חשוב להקפיד על תיקון מקצועי במיוחד ועל בסיס רכיבים איכותיים בלבד.

החלפת מנוע לניסאן

כשהתיקון הדרוש הוא החלפת מנוע לניסאן ההמלצה היא להשתמש במנוע מיובא. גם מנועים ברמה גבוהה כמו אלה של ניסאן נשחקים בקצב מהיר בארץ בגלל תנאי האקלים, ועוד כדאי לקחת בחשבון את העובדה שלא כל הנהגים מקפידים על שגרת טיפולים הולמת. קבוצת שלמה נאור מציעה מנועים מיובאים עם קילומטראז’ נמוך מאוד וברמה גבוהה במיוחד. כדי לוודא שכל מנוע ומנוע של ניסאן הוא הטוב ביותר האפשרי עורכים אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו סדרת בדיקות קפדנית בעת קבלת הסחורה ושוב לקראת המסירה של המנוע ללקוח.

חלקי חילוף לניסאן

תיקון מנוע לניסאן שמבוסס על חלקי חילוף כמו גיר, מגדש טורבו או רדיאטור מחייב גם הוא תשומת לב מרבית לכל חלק – בסופו של דבר עוצמת המנוע והביצועים שאפשר להפיק ממנו תלויים באיכות כל חלק וחלק בשרשרת, ואם אחת החוליות אינה טובה מספיק, התוצאה עלולה להיות מאכזבת במיוחד.

מנוע לניסאן
3.6 (72%) 5 votes