מנוע למרצדס

מרצדס היא שם נרדף ליוקרה ולאיכות ללא פשרות. המנוע של כל מכונית תוצרת החברה הגרמנית הוא שילוב של עוצמה ואמינות, תוצר של תכנון מוקפד ושימוש ברכיבים המובחרים ביותר הקיימים. מנועי מרצדס מיוצרים על-ידי AMG שהינה חטיבה עצמאית במסגרת הקונצרן.

יצרן מרצדס -שלמה נאור

החלפת מנוע למרצדס

כשנדרשת החלפת מנוע במרצדס הדגש העיקרי הוא על האיכות. אמנם באופן טבעי ישנה חשיבות גם למחיר, אולם התקנת מנוע שאינו מושלם עלולה לפגום בביצועי הרכב ובמידה רבה להפוך אותו לקליפה ריקה מתוכן. בהתאם המהלך הנכון הוא להרכיב במכונית מנוע מיובא ולא מנוע מפירוק מקומי – ובפרט לנוכח העובדה שהאקלים בארץ שוחק את המנועים בקצב מואץ, ואפילו מנוע משומש שהוא חדש יחסית כבר מספק ביצועים פחותים.

כדי להבטיח לכם מנוע למרצדס באיכות גבוהה במיוחד הצוות המקצועי שלנו מבצע לכל מנוע שמתקבל אצלנו בדיקות יסודיות ובהן בדיקת קומפרסיה, בדיקת מעברים של שמן ומים ובדיקת שברים. כשמתקבלת הזמנה ספציפית למנוע מרצדס מתבצעת בדיקה נוספת כדי לוודא שהוא תקין לחלוטין ויבטיח לבעל הרכב שיקבל אותו ביצועים סוחפים ומקסימום נחת.

מנוע מיבוא למרצדס - קבוצת שלמה נאור

חלקי חילוף למרצדס

על-מנת למזער את הסיכון לנזק כלשהו למנוע המרצדס שלכם, חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה בהתאם להמלצות החברה. במסגרת שגרת הטיפולים השוטפים חובה להשתמש אך ורק בחלפים מקוריים: גלגלי תנופה, משאבות, מצמדים, קליפרים, פילטרים, סטרטרים, אלטרנטורים וכו’ – אצלנו תמצאו אך ורק חלקי חילוף למרצדס שעומדים בכל הדרישות והציפיות.

מנוע למרצדס
4.5 (90%) 10 votes