מנוע לג’יפ

ג’יפ הוא אמנם שם כולל לרכבי שטח מסיביים, אבל כשמחפשים מנוע לג’יפ הכוונה כמובן היא למנוע שמתאים לאחד מרכבי חטיבת השטח של פיאט-קרייזלר. בעבר שימש אחד מדגמי ג’יפ את צה”ל, וכיום ניתן למצוא בארץ את הדגמים רנגייד (רכב SUV יחסית קטן), קומפאס (עוד SUV קומפקטי), רנגלר, צ’ירוקי והרכב גדול המימדים מכולם, הגרנד צ’ירוקי.

לא בכדי הפך ג’יפ לשם נרדף לרכבי השטח השונים, שכן מדובר במכונית אמינה מאוד ועמידה במיוחד בכל תנאי השטח. יחד עם זאת גם בג’יפ המנוע עלול להתקלקל, ובמצב זה חובה להקפיד על תיקון באמצעות חלפים איכותיים בלבד.

החלפת מנוע לג’יפ

כשאין ברירה אלא לבצע החלפת מנוע לג’יפ, מומלץ להשתמש במנוע מיובא – כזה שלא נחשף לאקלים הישראלי השוחק ועוד דגש חשוב הוא קילומטראז’ נמוך ככל האפשר. המנועים שאנחנו מייבאים לישראל הם אכן תוצר של פירוק מרכב שלא הרבה לנסוע ובכל מקרה הם נבחנים בקפדנות בהגיעם לחברה. סט נוסף של בדיקות מחמירות – ובהן קומפרסיה, שברים ומעברים – מתבצע לפני המסירה ללקוח, כך שבסופו של דבר בעל הג’יפ יוכל ליהנות מרמת ביצועים מקסימלית, עבירות מלאה בכל תוואי שטח ונחת רבה.

חלקי חילוף לג’יפ

גם כשיש צורך בחלקי חילוף לג’יפ קבוצת שלמה נאור היא הכתובת הנכונה. אנחנו מציעים גירים לג’יפים, אלטרנטורים, רדיאטורים וחלפים נוספים, כולם באיכות גבוהה וכאלה שנבדקו ביסודיות על-ידי אנשי המקצוע המנוסים שלנו.

מנוע לג'יפ
5 (100%) 1 vote