מנוע לאופל

אופל החלה לייצר מכוניות כבר ב-1899 וכיום שייכת לקבוצת הרכב הגדולה PSA שכולת גם את פיג’ו וסיטרואן. בכל הדגמים השונים – אדם (שנקרא ע”ש מייסד החברה אדם אופל), המשפחתית הקומפקטית אסטרה, קורסה הפופולרית, הקרוסאובר העירוני מוקה, רכבי הפנאי קרוסלנד X וגרנדלנד X, האינסיגניה שמיועד למנהלים, המיני וואן זאפירה ועוד – תמצאו מנוע איכותי שמבוסס על השקעה רבה במחקר ופיתוח של קבוצת PSA ועל בקרת איכות גרמנית קפדנית. כדי ליהנות מכל היתרונות של הרכב והמנוע חשוב לשמור עליו היטב, ובמידה שנדרש תיקון כזה או אחר לבצע אותו באמצעות חלפים איכותיים ללא רבב.

החלפת מנוע לאופל

כשנוצר צורך בהחלפת מנוע לאופל, חשוב קודם כל לוודא שהמנוע החדש שמותקן ברכב מתאים באופן מושלם לדגם כולל שנת הייצור הספציפית. המלצה נוספת היא להעדיף מנוע מייבוא, שנקודת המוצא שלו טובה יותר בהשוואה למנועים שפורקו בארץ. קבוצת שלמה נאור מייבאת לישראל מנועים לאופל עם קילומטראז’ נמוך, ובוחנת אותם באמצעות שלל בדיקות (קומפרסיה, מעברים, שברים ועוד) כדי לוודא שהם אכן איכותיים במיוחד. לפני המסירה ללקוח אנשי המקצוע שלנו בודקים שוב את המנוע, והתוצאה: כל מי שברכב האופל שלו מותקן מנוע שיובא לארץ על-ידי שלמה נאור נהנה מרמת הביצועים המרבית ומנהיגה בטוחה ושקטה.

חלקי חילוף לאופל

קבוצת שלמה נאור מספקת גם חלקי חילוף לאופל על בסיס בקרת האיכות המחמירה והידע המקצועי רחב ההיקף של החברה. בין השאר תמצאו אצלנו גירים, מגדשי טורבו, רדיאטורים, אלטרנטורים ועוד.

מנוע לאופל
5 (100%) 1 vote