מנוע לאאודי

אאודי הוקמה לפני יותר ממאה שנה, וכבר בראשית הדרך התבלטה בשוק מכוניות היוקרה. בישראל מציעה החברה, שהמוטו שלה הוא “קידמה דרך הטכנולוגיה”, רכבי ספורט מרהיבי עין כמו האאודי TT והאאודי R8, מכוניות המנהלים המפנקות A6 ו-A7, רכבי פנאי רבי עוצמה מסדרת Q וגם מכוניות משפחתיות איכותיות. המכנה המשותף לכל הדגמים הוא יוקרה גרמנית שקטה אבל בעלת נוכחות מובהקת ומנועים משובחים במיוחד.

אודי - קבוצת שלמה נאורכשצצה תקלה במנוע של אאודי חשוב לטפל בה במלוא תשומת הלב כדי להמשיך להפיק מקסימום תועלת מהרכב המרשים.

החלפת מנוע לאאודי

החלפת מנוע לאאודי אפשרית בשתי דרכים – עם מנוע שהוא תוצר של פירוק שהתבצע כאן בארץ, או עם מנוע מיובא. בפועל האופציה הראשונה כמעט ואינה רלוונטית, שכן בעלי אאודי נוטים לשמור לרכב אמונים ולנסוע בו עד שהמנוע מגיע לסוף חייו, ובכל מקרה מומלץ בחום להתקין אך ורק מנוע מייבוא שישמר את רמת הביצועים הגבוהה של האאודי.

קבוצת שלמה נאור מציע מנועים לאאודי שעברו בדיקות איכות קפדניות כפולות – גם כשהמנוע מגיע לארץ וגם לקראת מסירתו ללקוח. הבדיקה הכפולה, שמתבצעת על-ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם מנועי אאודי, מבטיחה אפס בעיות ומקסימום נחת לנהג או לנהגת שברכבם יותקן המנוע.

חלקי חילוף לאאודי

גם חלקי חילוף לאאודי – גיר, מגדש טורבו, רדיאטור, אלטרנטור או כל רכיב אחר – חשוב לבחור באופן מוקפד, כך שהם ישתלבו באופן מושלם במנוע הקיים ויבטיחו נהיגה ברמה שבעלי אאודי מורגלים לה.

מנוע לאאודי
5 (100%) 3 votes