מגוון רכבי איסוזו נוסעים בכבישי ארצנו, בין היתר איסוזו טרופר ואיסוזו סומו, איסוזו דימקס, רודאו, איפון ועוד. יש לכם צורך במנוע איכותי במצב מצוין? החלפת מנוע לאיסוזו מבצעים בשלמה נאור. מנועים מובחרים למגוון רכבי איסוזו.

מנוע מעולה לאיסוזו

לרכב שלכם מגיע מנוע מעולה, בדוק ומאיכות גבוהה ביותר. החלפת מנוע לאיסוזו מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מעולים ושימוש במנועים נבחרים. לרשותכם מנועים מייבוא, הן לרכבי איסוזו הנפוצים וגם לרכבים נדירים (לרבות מנועים משופרים). הדגש הינו על איכות המנוע, איכות הטיפול ובדיקה מקיפה לצד הקילומטרז’ הנמוך שעשה המנוע.

מלבד בדיקה מקיפה של המנוע לפני ההחלפה, מבצעים גם את מלוא הבדיקות והטיפול לאחר מכן. בודקים כי כל המערכות מגיבות כנדרש, מערכת החשמל, הקירור, ההצתה, הדלק וכיוצא באלה. הטיפול כולל רצועות, בדיקת מסננים וכל מה שצריך על מנת שהלקוח יכול לנסוע לדרכו ברכב שמרגיש ממש כמו חדש. לאיסוזו שלכם מגיע טיפול מושקע, מנוע משובח. לכם מגיעה חווית נהיגה ממש כמו של רכב חדש.

החלפת מנוע לאיסוזו טרופר

איסוזו טרופר איננו ג’יפון עירוני עדין נפש. זהו רכב שטח במלוא מובן המילה. זהו רכב וותיק, המופיע בדגם קצר או ארוך. זוהי חיית שטח חזקה וחסונה והמנוע יכול להוציא אל הפועל עוצמה מרגשת, גם במסלולים מאוד מאתגרים.

אבל גם המנוע הטוב ביותר איננו מחזיק מעמד לנצח. אם האיסוזו טרופר שלכם עבד קשה לאורך שנים וצריך מנוע חדש, זה הזמן לבצע החלפת מנוע לאיסוזו טרופר בקבוצת שלמה נאור. גם אם קניתם איסוזו טרופר יד שניה, שלישית או רביעית, עם מנוע גמור, תנו לעצמכם ליהנות מביצועים מקסימליים, לאחר החלפת מנוע, עם מלוא האחריות.

מאין מגיעים המנועים לאיסוזו טרופר

קבוצת שלמה נאור מתמחה לא רק בטיפולים ואספקת חלפים לאיסוזו טרופר אלא גם ייבוא של מנועים נבחרים. החלפת מנוע לאיסוזו טרופר על בסיס יבוא מנועים מומלצת מאוד מפני שאלו הם מנועים בעלי קילומטרז’ נמוך למדי. זה בוודאי עדיף בהרבה על מנועים מפירוק, שגמאו קילומטרז’ גבוה או שניזוקו בשל טיפול לא מתאים לאורך זמן.

שתהיה לכם נסיעה מעולה בטורפר שלכם

החלפת מנועים לאיסוזו טרופר, בשילוב שירות, כל הבדיקות הנדרשות, מחירים טובים ואחריות. יש לכם איסוזו טרופר? לאחר החלפת המנוע תראו סוף סוף עד כמה רחוק הרכב שלכם יכול לקחת אתכם. מנוע שפועל בצורה חלקה ואמינה, לוקח אתכם בכביש או בשטח, בדרך הררית, בוואדי ובכל מסלול, נוח או אתגרי.

החלפת מנוע איסוזו DMax

כל מי שמכיר אפילו קצת את שוק הטנדרים בארץ, מכיר את אחד המובילים בקטגוריה – איסוזו Dmax, כמובן. למרות שיש גם גרסה עדכנית לטנדר המוביל, עם תוספי כרום ושלדה מעולה והרבה אופי, אין סיבה להתבייש גם למראה הוותיקים יותר. את האיכות ניתן לראות היטב כאשר ניתן לראות רכבים מסוג זה, בני 10 שנים ויותר, נוסעים בכביש או בשטח ועושים זאת היטב. אם אתם הבעלים הגאים של טנדר כזה אבל המנוע, מה לעשות, כבר נשחק עם השנים, אל דאגה. ניתן להחליף את המנוע, הלב של הרכב, ולראות כיצד הוא מתעורר לחיים חדשים.

איפה מבצעים החלפת מנוע איסוזו DMax

שאלת השאלות היא, כמובן, איפה מבצעים החלפת מנוע איסוזו DMax. לא בכל מוסך שיכול לבצע את העבודה גם מחזיקים מנועים מעולים או שיודעים כיצד לטפל כראוי בדגמי איסוזו השונים. חיפשתם מנוע מעולה ל- Dmaxשלכם? קבוצת שלמה נאור – מומחים לא רק בטיפולים לרכבי איסוזו השונים אלא גם מייבאים באופן אישי מנועי Dmax מובחרים. ואפילו אם כשהגעתם, במלאי אין במקרה את המנוע המשופר הנחוץ לכם, גם אז אין בעיה. פשוט מזמינים את המנוע והמבוקש ימצא בחו”ל ויגיע במהירות האפשרית ארצה.

הסוד של החלפת מנוע מוצלחת

כפי שיודעים הלקוחות המרוצים של שלמה נאור, יש סוד שעומד מאחורי החלפת מנוע מוצלח. הסוד הוא שילוב בין איתור מנועים מעולים לבין הקפדה על עבודה נמרצת ומקצועית, ללא פשרות. את המנועים ואת כל המכלולים והמערכות בודקים פעם ועוד פעם לפני ההחלפה. וגם לאחר ביצוע העבודה בודקים שהכל עובד כשורה. לאחר שה- Dmax שלכם חוזר לידיים שלכם, עם מנוע מתוחזק, שמאחוריו קילומטרז’ נמוך, אתם יכולים שוב לצאת לדרך וליהנות מהעוצמה האמיתית של טנדר מוביל.

החלפת מנוע איסוזו איפון

שנים לא מעטות חלפו מאז הגיעו ארצה רכבי איסוזו איפון, טנדרים וותיקים שהיו מאוד פופולריים. אבל מסתבר שאפשר להפוך את הטנדר הקשוח והמנוסה הזה לרכב שנוסע ומתפקד כמעט כמו חדש אם מבצעים את הפעולה הבאה – החלפת מנוע איסוזו איפון גמור במנוע שמתפקד הרבה יותר טוב. ואנו לא מדברים על מנוע שמגיע מפירוק, שכן איכותו עומדת בסימן שאלה גדול והוא בדרך כלל גמור ושחוק בעצמו. אנו מדברים על החלפת מנוע בכזה שמגיע בייבוא מחו”ל ולאחר מכן הותקן בהקפדה יתרה.

יתכן שיש לכם איסוזו איפון חד קבינה או אולי כזה בעל קבינה כפולה. זה ממש לא משנה כאשר אפשר להחליף את המנוע בצורה מקצועית עם קבוצת שלמה נאור. בקבוצת שלמה נאור מתמחים לא רק בתיקונים, החלפת גיר ומכלולים נוספים. מבצעים החלפת מנוע בכל רכבי השטח ורכב 4 על 4 על בסיס מנועים שמגיעים מייבוא. מנועים בעלי קילומטרז’ נמוך, לאחר בדיקות מקיפות ומתן אחריות ללקוח. תנו לאיסוזו איפון שלכם חיים חדשים וסעו לשלום!

החלפת מנוע לאיסוזו
4 (80%) 7 votes